İŞ İLANLARI

4780 ilan listeleniyor

Bağdat Caddesi'ne Bebek Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Kadıköy Erenköy'de ikamet etmektedir. Ailenin; 15 aylık bebeğinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Haftanın 5 günü
 • Sabah 08:30 - 09 :00 Akşam 17:30 - 18:00
İstanbul
Kadın
30-45
27 Ocak 2021 Çarşamba

ÇifteHavuzlar'a Yatılı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Kadıköy Çiftehavuzlar'da ikamet etmektedir. Ailenin; normal dairesinin yemek, temizlik, ütü gibi ev işlerini yapabilecek yatılı ev yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Türkmen,Özbek
İstanbul
Kadın
25-45
27 Ocak 2021 Çarşamba

Bayrampaşa'ya Yatılı Bebek Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Bayrampaşa'da ikamet etmektedir. Ailenin; 2 aylık bebeğinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
45 yaş ve üstü
26 Ocak 2021 Salı

Hadımköy'e Bebek Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Arnavutköy Hadımköy'de ikamet etmektedir. Ailenin; 4 aylık bebeğinin bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı Türk bebek bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Haftanın 5 günü
 • Sabah 08:00 Akşam 17:00
 • Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi Mezunu veya MEB Onaylı sertifikası olan adaylar
İstanbul
Kadın
30-45
26 Ocak 2021 Salı

Emirgan'da Ofise Temizlik ve Servis Yapabilecek Yabancı Uyruklu Eleman Aranıyor

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firma İstanbul Sarıyer Emirgan'da bulunmaktadır. Firmanın; 3 katlı ofisinin temizliğinden, düzeninden sorumlu olabilecek ve çay kahve servisi yapabilecek ofis elemanı arayışımız bulunmaktadır.

 • Haftanın 3 veya 6 günü
 • Sabah 08:00 Akşam 18:00
 • Kesinlike Türkmen, Özbek veya Diğer Uyruk
 • Kesinlikle Türkçe Bilen
İstanbul
Kadın
30-45
26 Ocak 2021 Salı

Bahçeçik Mahallesine Yatılı Ev Yardımcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile Kocaeli Başiskele Bahçecik mahallesinde ikamet etmektedir. Ailenin; 3 aylık bebeğinin ve  6 yaşında ki çocuğunun bakımına destek verebilecek ve yemek,temizlik, ütü gibi ev işlerini yapabilecek yatılı ev yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • Kesinlikle Türkmen, Özbek
Kocaeli
Kadın
25-45
26 Ocak 2021 Salı

Bomonti'de Yatılı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Şişli Bomonti'de ikamet etmektedir. Ailenin;2 yaşında ki çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

 • 15 günde bir izin kullanabilecek
İstanbul
Kadın
25-45
26 Ocak 2021 Salı

Yatılı Çalışabilecek Türk Ev Öğretmeni

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimiz için deneyimli, referanslı, tecrübeli ve yatılı çalışabilecek Türk Ev Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

 • Öğretmenlik eğitimi olan veya Pedagojik eğitimi olan adaylar
İstanbul
Kadın
30-45
25 Ocak 2021 Pazartesi

Yatılı Çalışabilecek Türk Hasta ve Yaşlı Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimiz için deneyimli, referanslı, tecrübeli ve yatılı çalışabilecek Türk Hasta ve Yaşlı Bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
30-45
25 Ocak 2021 Pazartesi

Yatılı Çalışabilecek Türk Ev ve Villa Personeli

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimiz için deneyimli, referanslı, tecrübeli ve yatılı çalışabilecek Türk Ev ve Villa Personeli arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
25-45
25 Ocak 2021 Pazartesi

Yatılı Çalışabilecek Türk Oyun Ablası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimiz için eğitimli, deneyimli, referanslı, tecrübeli ve yatılı çalışabilecek Türk Oyun Ablası arayışımız bulunmaktadır.

 • Okul Öncesi Öğretmenliği veya Çocuk Gelişimi Mezunu veya Pedagojik eğitimi bulunan adaylar
İstanbul
Kadın
22-28
25 Ocak 2021 Pazartesi

Yatılı Çalışabilecek Türk Çocuk ve Bebek Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailelerimiz için deneyimli, referanslı, tecrübeli ve yatılı çalışabilecek Türk Çocuk ve Bebek Bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
25-45
25 Ocak 2021 Pazartesi

Sarıyer'e Yatılı Oyun Ablası

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sarıyer'de ikamet etmektedir. Ailenin; 5 yaşında ki çocuğuyla kaliteli vakit geçirebilecek, aktiviteler yaptırıp, eğitici ve öğretici oyunlar oynatabilecek yatılı oyun ablası arayışımız bulunmaktadır.

 • Tercihen pedagog veya okul öncesi öğretmenliği mezunu
İstanbul
Kadın
20-25
25 Ocak 2021 Pazartesi

Tarabya'ya Yatılı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sarıyer Tarabya'da ikamet etmektedir. Ailenin; 4 aylık erkek bebeğinin ve 4 yaşında ki kız çocuğunun bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
30-45
25 Ocak 2021 Pazartesi

Zekeriyaköy'e Yatılı Çocuk Bakıcısı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz aile İstanbul Sarıyer Zekeriyaköy'de ikamet etmektedir. Ailenin; 3 ve 6 yaşında ki çocuklarının bakımını üstlenebilecek ve ev işlerine destek olabilecek yatılı çocuk bakıcısı arayışımız bulunmaktadır.

İstanbul
Kadın
25-45
25 Ocak 2021 Pazartesi