BEBEK BAKICISI

BEBEK BAKICISI ARIYORUM

BEBEK BAKICISI ARIYORUM

BEBEK BAKICISI 

Bebeğiniz dünyaya, siz de anneliğe hoş geldiniz.

Bebek bakımı, hayata yeni gözlerini açan bebeklerin gelişiminin sağlığı için güvenilir ve profesyonel ellerde yapılması gerekli olan bakımdır. Alanında uzman bebek bakıcıları tarafından sunulan bir hizmettir.

Bebeklik, insan yavrusunun fiziksel, duygusal ve bilişsel ve aynı zamanda duygusal olarak en hızlı geliştiği dönemdir. Bu aşamada bebek kendini ve dış dünyayı keşfetmeye başlar ve bunları da kollarını, bacaklarını ve vücudunu kullanarak gerçekleştirir bu sebeple bebeğin fiziksel gelişimi için konforlu bir alanda fiziksel hareketlerinin desteklenmesi gereklidir. Bebek bakıcısı, bebeğin hızlı gelişim içinde olduğu bu dönemde bebeğe destek olmak için gerekli donanım ve eğitime sahip olmalıdır.

Bebek bakımında bebeğin kişisel bakımının ve fizyolojik ihtiyaçlarının doyurulmasının yanı sıra bebeğin zihinsel gelişiminin ve fiziksel gelişiminin sağlıklı olması için uygun yollar aranmalıdır. Özelikle duyusal-motor dönem denilen 0-2 yaş arası dönem bebeğin dünyayı fark etmesi, reflekslerin sağlıklı gelişimi ve bebeğin oyuna başlangıcı açısından kritik bir dönemdir. Bebek bakıcısı seçerken duyusal-motor dönemi hakkında eğitimi ve tecrübesi olan bebek bakıcılarının seçilmesine özen gösterilmelidir. Bu nedenle ilk aylardan itibaren sizlere yardımcı olabilecek deneyimli, alanında uzman bebek bakıcıları bulmak için size bir telefon kadar yakınız. Yatılı veya gündüzlü ve güvenilir bebek bakıcısı nasıl bulurum diyorsanız Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun bebek bakıcısını 1 gün içerisinde buluyoruz !

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içinde sınırsız eleman değiştirebilirsiniz.
  • 15.000'i geçkin kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı ve HES Kodu bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Türk uyruklu personellerin kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı ve HES kodu bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN BEBEK BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman bebek bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane bebek bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız eleman sağlayacağını taahhüt eder.  

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35)