Kalite İnsan Kaynakları

Çocuk Bakıcısı

Kalite İnsan Kaynakları

ÇOCUK BAKICISI 

İstanbul'da uygun fiyatlı çocuk bakıcısı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çocuk bakıcısı iş ilanlarımıza göz atabilirsiniz.

Çocuk bakıcısı, çocukla ilgili fiziksel, biyolojik ve duygusal tüm ihtiyaçları karşılayan alanında uzman ve deneyimli olan kişidir. Çocuk bakıcısı çocuğun sadece kişisel bakımı ile ilgilenmez aynı zamanda gelişim dönemi açısından önemli olan işlem öncesi dönem olan 2 – 7 yaş arasındaki gerekliliklerin farkında olarak ve bu gerekliliklerin nasıl karşılanacağını bilmelidir.

Çocuklar bebeklik döneminden sonra dünyayı; kelimeler, imgelerle anlamaya başlarlar bundan dolayı çocuk bakıcısı bu başlangıcın farkında ve bilince olmalı ve çocuğun gelişmesine destek olmalıdır. Çocuk bakıcısı bu gerekli desteği sağlayabilmek için alan eğitiminin yanı sıra uzmanlık eğitimlerini de almalıdır. Çocuk bakıcısı, çocuğa nasıl yaklaşması gerektiğini, çocuğun içinde bulunduğu gelişimsel, fiziksel ve bilişsel olarak hangi evrede bulunduğunu bilerek ona göre destek sistemlerini geliştirmelidir.

Çocuk bakıcısı, çocuğun gelişiminde dil öğrenme açısından kritik bir dönem olan işlem öncesi dönemde dil aracılığıyla semboller üreterek onları nesneler ile bağlar ve böylece nesneleri tanımaya başladığının bilince olarak bu dönemde çocukların tanımaya çalıştığı nesne niteliği ve niceliğini arttırarak çocuğun yaratıcılığını ve sorgulama özelliğini geliştirmeye çalışmalıdır. Çocuklarda bu dönemde aynı zamanda egosantrizm ( ben merkezcilik) görülür. Yine burada da çocuk bakıcısı bu konudaki bilgi ve tecrübesini kullanarak ihtiyaç dahilindeki oyunlarla bunun dönüştürülmesini sağlamalıdır.

İşlem öncesi dönemin ikinci evresinde ise çocuklarda akıl yürütme ve mantıksal gelişimin ilk adımları atılır. Yine burada da çocuk bakıcısına sorumluklar düşmektedir. Çocuğun akıl yürütme ve mantıksal gelişiminin sağlıklı bir şekilde gelişerek ilerleyebilmesi için gerekli destekleri sağlamalıdır.

Siz de çocuklarınızın fiziksel, biyolojik, duygusal ve bilişsel gelişiminin daha sağlıklı ve daha etkin olmasını istiyorsanız alanında uzman çocuk bakıcısı veya yabancı dil bilen çocuk bakıcısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun çocuk bakıcısını 1 iş günü içerisinde buluyoruz! Yerli, yabancı, yatılı veya gündüzlü çocuk bakıcısı arayışınız için iletişim bilgilerinizi sayfanın en altında yer alan form üzerinden bize ulaştırın, size en kısa sürede ihtiyacınız olan çocuk bakıcısını temin edelim.

HANGİ MİLLETLERDEN ÇOCUK BAKICISI BULUYORUZ ?

 • Türk 
 • Filipinli 
 • Nepalli 
 • Etiyopyalı 
 • Ugandalı 
 • Faslı
 • Ganalı 
 • Gürcistanlı
 • Özbekistanlı
 • Türkmenistanlı

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

 • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
 • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
 • 20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
 • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
 • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
 • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
 • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
 • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN ÇOCUK BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman çocuk bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane çocuk bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder.  

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35) 

Uzman çocuk bakıcılarımız hem sizin hem de çocuklarınızın hayatında kolaylık sağlamak, sizlere rahat bir nefes aldırmak için bekliyorlar.

Çocuk Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı Arıyorum, Erenköy Çocuk Bakıcısı, İş ilanı

Çocuk Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı Arıyorum, Etiler Çocuk Bakıcısı, İş ilanı

Çocuk Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı Arıyorum, Göktürk Çocuk Bakıcısı, İş ilanı