Kalite İnsan Kaynakları

0 (212) 347 11 88 0 (212) 347 11*** Göster
info@kaliteik.com
Açık Pozisyonlar - 109

Send message to "Kalite İnsan Kaynakları"

Follow us

Firma Hakkında

İnsan kaynakları sektöründe 11.11.2015 yılından bu yana İstanbul’da hizmet veren Kalite İnsan Kaynakları, siz değerli müşterilerimize İŞKUR güvencesiyle portföyündeki yerli ve yabancı 40.000’e yakın güvenilir, tecrübeli ve işinde uzman çalışanı ile hizmet vermektedir.

Güvenin en büyük KALİTE olduğunu ilke edinerek kurduğumuz şirketimizde sizleri en güvenilir elemanlara ulaştırmak için özveri ve titizlikle çalışmaktayız.

Evinizi, en değerli varlıklarınız çocuklarınızı, anne-babalarınızı ve hastalarınızı bizlere emanet ettiğinizi biliyor ve bu bilinçle sizlere yönlendireceğimiz adaylarımızı yüksek özveri ve titizlikle seçiyoruz.

Profesyonel ekibimizle hem sizlerin hem de ailenizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı görüşmelerle sizlere bakıcı adaylarımızı tanıtıyor ve haklarınızı sözleşmelerimizle güvence altına alıyoruz.

NEDEN BİZ?
·        3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir.
·        40.000’e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
·        Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir
·        Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir.
·        Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
·        Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
·        TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
·        Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

BİZDEN HABERLER

* Kalite İnsan Kaynakları olarak başka hiçbir firma ile ortak çalışmamız yoktur; özel ve tüzel kişilere Kalite İnsan Kaynakları ile beraber iş yapıyoruz diyen firma ve kuruluşlara itibar etmeyiniz. Önemle duyurulur.

* Şirketimiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu İstanbul Grup Başkanlığı’nın 04.01.2017 tarih ve 59 sayılı görev emri ile 20.01.2017 tarihinde teftiş edilmiş olup Kalite İnsan Kaynaklarının faaliyetleri başarılı olduğu tespit edilmiştir.

* Şirketimizle ilgili; “Ailenizin Çocuklarınızın ve Sevdiklerinizin Bakımı Bize Emanet” konulu haberlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://m.haberler.com/ailenizin-cocuklarinizin-ve-sevdiklerinizin-11814058-haberi/

https://www.dailymotion.com/video/x73qdw4

http://seydisehirhaber.com/haber-bebeginiz-size-ne-anlatmak-istiyor-37294.html

Be the first to review “Kalite İnsan Kaynakları”

Your Rating for this listing