Kalite İnsan Kaynakları

Filipinli Bakıcı

Kalite İnsan Kaynakları

FİLİPİNLİ BAKICI

Uygun fiyatlı Filipinli bakıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Filipinli bakıcı danışmanlığı için bizimle iletişime geçin!

Filipinli çalışanlar dünyanın birçok ülkesinde en iyi ve en güvenilir çalışan işçiler olarak tespit edilmişlerdir. Her yaş grubundan çocuklarla iletişimleri iyi olduğu için genel olarak çocuk bakıcısı olarak tercih edilirler. Filipinlilerde ikinci resmi dil İngilizcedir. İngilizceleri iyi olduğu için dünyanın her yerinde çalışma hakkına sahip olurlar. Çocuklarınıza hem bir bakıcı hem lisan öğretmek için Filipinli bakıcıları tercih edebilirsiniz.

NASIL TEMİN EDİYORUZ?

İç kaynaklar; 20.000 e yakın kayıtlı porftöyümüzün içerisinde bulunan oturma iznine sahip daha önce Türkiye de çalışmış adaylar yönlendirilmektedir. 

Dış kaynaklar; Direk Filipinlerden ailelerimizin talepleri doğrultusunda kriterlere uygun aday araştırması yapıp Filipinlerde bulunan müşteri danışmanımızın eşliğinde Skype görüşmeleri yaptırılmaktadır. Uygun görülme durumunda belgeler temin edilip, çalışma izni işlemleri tamamlandıktan sonra kişi aileye teslim edilmek üzere Türkiye'ye getirilmektedir. 

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
  • 20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN FİLİPİNLİ BAKICIYI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman Filipinli bakıcının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane filipinli bakıcı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder. 

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35) 

Filipinli Bakıcı, Filipinli Bakıcı Arıyorum, Büyükçekmece Filipinli Bakıcı, İş ilanı

Filipinli Bakıcı, Filipinli Bakıcı Arıyorum, Hatay İskenderun Filipinli Bakıcı, İş İlanı

Filipinli Bakıcı, Filipinli Bakıcı Arıyorum, Üsküdar Altunizade Filipinli Bakıcı, İş ilanı