Kalite İnsan Kaynakları

İkiz Bebek Bakıcısı

Kalite İnsan Kaynakları

İKİZ BEBEK BAKICISI

Uygun fiyatlı İkiz bebek bakıcısı ücretlerini arıyor ve bilgi almak istiyorsanız  doğru yerdesiniz. İlanlarımıza göz atabilirsiniz. İkiz bebek bakıcısı fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Türkiye’de çoğul gebelik çok sık görülmemekle birlikte yine de azımsanamayacak sayıdadır. Özellikle tüp bebek tedavisi sonucunda yüzde elli oranında ikiz bebek doğumları görülmektedir. İkiz bebek bakıcısı ise sizin omuzlarınıza binen bu iki kat olan yükü azaltmak için özel olarak eğitim almış kişilerdir.

İkiz bebek bakıcısı, ikiz bebekler için uyku, yeme-içme ve oyun gibi ortak rutinler ile bebeklerin arasındaki uyumu artırmak için oluşturmaya çalışan, bebeklerin doğru ve sağlıklı gelişimi için yeterli donanıma sahip olan kişidir.

Tek bebeğe bakmak zorken iki bebeğe bakmak ise ekstra efor, zaman ve emek ister bunun farkındayız ve bebekleriniz için gerekli yardımı ve desteği alabilmeniz için uzman ikiz bebek bakıcılarımız ile sizi buluşturmaktan memnunluk duyarız. Eğer sizin de ikiz bebekleriniz var ise ve desteğe ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız ELEMAN ARIYORUM FORMUNU doldurabilirsiniz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere birçok ülkeye hizmet vermekteyiz.  

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
  • 20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN İKİZ BEBEK BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman ikiz bebek bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane ikiz bebek bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder.

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. (+90 532 624 08 35)