Bakıcı Ücretleri

YÖNETİCİ ASİSTANI

İşlerinizi, toplantılarınızı, randevularınızı organize edecek, yeri geldiğinde sunumunuzu hazırlayacak, yeri geldiğinde çevirinizi yapacak, her ortamda iletişimi güçlü, bir yöneticinin iş hayatını kolaylaştıracak kişilerdir onlar. Yönetici asistanı adeta sağ kolunuz olacak, güvenebileceğiniz, tecrübeli çalışanlardır. Yönetici asistanlığı sorumluluk gerektiren önemli bir görevdir. Hizmet verdiği yöneticinin adeta iş hayatını planlayan bu görev konu üst düzey yöneticinin iş hayatı olunca büyük risk ve sorumluluk gerektir. Bu görev hata kabul etmez. Dolayısıyla yönetici asistanlığı kalifiye, tecrübe, birikim , hafıza ve iletişim yetisi gibi bir çok yetenek ister. Yönetici asistanı zamanı iyi kullanabilmeli ve mutlaka en az 1 yabancı dil bilmelidir. Bizler portföyümüzde bulunan en az ön lisans mezunu yönetici asistanlarımızı ilginize sunarken, istediğiniz kriterleri göz önünde bulundurarak sizlere en uygun çalışan ve personeller yönlendirebilmek adına özveriyle çalışıyor, aradığınız kriterlere uygun personelleri kısa sürede değerlendirmenize sunuyoruz. Yönetici asistanı arayışınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, A.B.D., Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
  • 20.000’e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN YÖNETİCİ ASİSTANINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman yönetici asistanının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane yönetici asistanının profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, PERSONELDEN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde personelden memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder.  

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. “Niye size de 1 maaş ödüyorum?” diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35) 

Yönetici Asistanı ile ilgili ilanlar

Yönetici Asistanı ile ilgili yazılar

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

İletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.