fbpx

Filipinli Bakıcılarla İlgili Bilinmeyenler

Filipinli Bakıcı

FİLİPİNLİ BEBEK VE ÇOCUK BAKICILARI

İş hayatı bazen bebeğimizle veyahut çocuğumuzla daha az vakit geçirmemize neden olabiliyor. Bu durumda bir yardımcı almak bize büyük bir destek oluyor. Canımızı emanet edeceğimiz bakıcı adayının ise çocuğumuz için iyi bir aday olmasına emin olmamız gerekir. Türkiye’de birçok uyruktan bakıcı adayları mevcut. Ancak içlerinde dünya bazında da en ön plana çıkan Filipinli bakıcı adaylarıdır. Bunun ise birçok sebebi mevcuttur.

Neden Filipinli Adayları Tercih Etmeliyiz?

Güvenilirlik

Kendi çocuklarını ve ailesini geride bırakarak başka bir ülkeye taşınmış Filipinli bakıcılarımız, gurbette bir sıcaklık ararlar. Buldukları sıcaklık elbette dünyanın en masum canlıları olan bebekler ve çocuklardır. Kendi çocuklarına olan özlemlerini, bakmakta sorumlu oldukları bebekler ve çocuklarla doldurmaya çalışırlar. Bu durum kendileriyle, baktıkları bebekler ve çocuklar arasında derin bir bağ oluşturur ve işlerini severek yaparlar. İşini severek yaptıklarından büyük bir özveriyle ve disiplinle çalışırlar. Çocuklarınızı rahatlıkla emanet edeceğiniz adaylar olarak karşımıza çıkarlar.

Yabancı Dil

Okuldaki gramer yoğunluklu İngilizce eğitimi çocuğunuzun yabancı dile adapte olma konusunda yeterli olmayabilir. Ancak ana dili kadar İngilizceyi iyi bilen Filipinli adaylarımız, çocuklarınıza küçüklükten verilmesi gereken yabancı dil eğitimini sağlamak konusunda en iyi tercihiniz olacaktır. Çocuklarınıza bakıcılık yaparken aynı zamanda çocuğunuzla sürekli İngilizce konuşarak, çocuğunuzun İngilizce ‘ye kulak doygunluğu sağlar. Küçüklüğünden beri İngilizce konuşan bakıcı ile büyümüş çocuğunuz ileride İngilizceyi çok daha hızlı adapte olacak ve en az kendi dili kadar iyi bilmiş olacaktır.

Tecrübe

Büyük çoğunluğunun çocuk bakımı konusunda tecrübeleri mevcuttur. Çoğu daha önce Hong Kong’da, Dubai’de ve daha birçok ülkede çocuk bakımı konusunda tecrübe edinmişlerdir. Bunun yanı sıra Filipinli adaylarımızın çoğu da eğitimlidirler. Eğitimli olmaları onlara bir çocuğa davranırken ne çocuğun sadece isteklerini yerine getirmeyi ne de çocuğa sadece emir veren bir öğretmen gibi davranılmaması konusundaki ince noktayı kavratmıştır. Hepsi oturma izinlidir ve Avrupa’ya ya da yurt dışındaki başka ülkelere seyahatinizde kolaylıkla size eşlik edecek adaylardır.

Çocuğunuza gözü gibi bakacak kalifiyeli, eğitimli, tecrübeli ve merhamet duygusunu barındıran Filipinli çocuk bakıcısı adaylarımız için bizimle iletişime geçin.

Leave a Comment