Profesyonel Dadı

PROFESYONEL DADI

PROFESYONEL DADI, Çocuğunuzun gelişimine katkı sağlamak açısından önemlidir. Sadece bakıcı değil ikinci bir anne niteliğinde birini arıyorsanız, profesyonel dadılarınızı buluyoruz. Uygun fiyatlı profesyonel dadı alanında iş ilanlarımıza göz atabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dadı hizmeti, bir bakıcılıktan fazlasıdır. Profesyonel ve uzmanlık gerektiren bir görevdir. Profesyonel dadılar işinde oldukça tecrübeli kişilerdir. Çocuk psikolojisini ve davranışlarını anlamlandırabilirler. Bütün gün çocuğun her türlü ihtiyacını dadısı karşılar ve bir süre sonra çocuk dadısını evden birisiymiş gibi benimser. Kendisini eğiten oyunlar oynayan, tuvalet eğitimi veren, onu dinleyen, şarkılar söyleyen, sadece onunla ilgilenen birini her çocuk kendine yakın hisseder. Eğer profesyonel anlamda bir dadıya ihtiyaç duyarsanız eğitimli ve referanslı dadılar tercih edebilirsiniz. Ayrıca tercihinize göre yabancı dil bilen dadılar da bulabiliriz. 

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

 • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
 • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
 • 20.000’e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
 • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
 • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
 • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
 • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
 • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
 • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.
Bebek Bakıcısı
 • SİZE EN UYGUN PROFESYONEL DADIYI NASIL BULUYORUZ?

  İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir profesyonel dadının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane profesyonel dadının profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

  PEKİ, DADIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

  Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde dadıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder. 

  ÇALIŞMA MODELİMİZ

  İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. “Niye size de 1 maaş ödüyorum?” diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

  BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

  Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35) 

Profesyonel Dadı ile ilgili yazılar

07/07/2022
0 Yorum

Profesyonel Dadı Nedir?

Profesyonel dadı başvurularınızı yaparak Kalite İnsan Kaynakları firmamızdan avantajlı bakıcı personel temini yapabilirsiniz. ...

Aradığınız personel, eleman veya bakıcı için telefon numaranızı bırakmanız yeterli.

İletişim bilgilerinizi bırakın biz size ulaşalım.