fbpx

Günlük Dadı Nedir?

Günlük Dadı

Günlük dadı, bebek, çocuk bakımı için günlük olarak gelerek bakımı sağlayan kişilerdir. Firmamızda doğru bakıcıyı bularak çocuklarınız için güvenli bir etki sağlayabilirsiniz.

Günlük dadı arayanlar için birkaç adımda beklentilerinizi karşılıyor, yönlendirme yapıyoruz. Alanında eğitimli bakıcılarımız gün içinde çocuklarınızın ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayacaktır. Sevgi dolu güler yüzlü bakıcılarımızla gözünüz arkada kalmadan sonuç alabilirsiniz.

Günlük Dadı Ne İş Yapar?

Çalışan anne babaların en büyük ihtiyaçlarından biri güvenilir ve doğru bir bakıcıyı bulmaktır. Çocuklarıyla sürekli ilgilenemeyen anne babalar farklı ve güvenli bir kanaldan destek alarak çocuklarına destek olmaktadır.

Çocuklarınız için profesyonel dadı aradığınızda yemek, okula teslim, okuldan çıkış karşılaması gibi temel ihtiyaçlarınız giderilecektir. Saatlik olarak veya günün tüm zamanı şeklinde günlük dadılara olan ihtiyacınızı karşılıyoruz. Dadılar gereken durumlarda ev işlerine yardımcı da olabilmektedir. Anne baba ile nasıl bir anlaşma olduğuna göre görev tanımında farklar oluşabilecektir.

Günlük Dadının Görev Ve Sorumlulukları Nedir?

Günlük dadıların yapması ve dikkat etmesi gerekenler çok sayıda maddeyi barındırmaktadır. Öncelikle güvenilirlik, sabır, kişisel hijyen ve doğru iletişim becerileri olması gerekir. Çocukla doğru bir şekilde iletişime girilmesi gelecekteki travmaları da önemli derecede belirleyecektir.

Dadı arıyorum diyerek firmamıza başvuru yapan anne babaların doğru bir görevliyi alacakları konusunda endişelenmemeleri gerekmektedir. Seçim yapan ekibimiz özenli bir eleme süreci ardından yönlendirme yapmaktadır.

  • Dadıların çocuklara birey olarak saygı göstermesi ve gelişimlerine katkısının olması gerekmektedir.  Anne baba ile görüşülen konulara göre sorumluluklar değişebilmektedir.
  • Çocukları gün boyu güvenli bir şekilde kontrol etmek, zararlı durumlara karşı sakınmaları gerekir. Dadıların beslenme ve hijyen gereksinimlerini doğru şekilde karşılamaları gerekmektedir.

Saatlere uygun şekilde görevi yerine getirmek gerekir.

Neden Günlük Dadı Tercih Edilmelidir?

Günlük dadı seçmeniz için hayatınızı kolaylaştırma gerekçesi öne sürülebilir. Yabancı dilde bir dadı ihtiyacınız varsa yabancı dadı talep edebilirsiniz.  Çocuk ana diline göre size yönlendirme yaparak iletişimi daha kolay hale getiriyoruz.

Firmamızda en uygun şekilde dadı ücretlendirmesi yapılmaktadır. Ne kadar süre için yatılı yatısız dadı taleplerinizi bekliyoruz. Ekonomik açıdan dadı fiyatları saat ve gün açısından değerlendirilmektedir.

Leave a Comment