fbpx

Hasta Bakıcısı Arıyorum

Hasta Bakıcı

Hasta bakıcı arayan ve belirli bir süre için talepte bulunan müşterilerimize kriterlere uygun yönlendirmeler yapıyoruz.

Hasta bakıcı arıyorum diyorsanız birkaç adımda talepte bulunarak beklentilerinizi karşılayan personel temin edebilirsiniz. Hasta bakıcı talepleriniz hasta ve yakınları için avantajlı sonuçlarla yanıtlanacaktır. Çeşitli hastalıklardan muzdarip kişiler için uygun bakıcıları firmamızda bulabilirsiniz.

Hasta Bakıcısı Ararken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta bakıcı ararken öncelikle hasta olan kişinin genel ihtiyaçlarını doğru bir şekilde belirlemek gerekir. Bakıcı taleplerinizi alırken sizlere bu konuda sorularımız sorulacaktır. Ancak sizin emin olmadığınız durumlar varsa evde yaşlı bakım hizmetleri memnuniyetsizlikle sonuçlanabilir.  Durumu iyileşebilecek olan hasta daha kötüye gidebileceğinden karşılıklı sorumluluk alınacaktır.

  • Hasta bakıcı kişinin eğitim almış bir kişi olması gerekir. Hastaya doğru bakım yapabilmek adına nasıl davranacağını bilen kişileri sizlere yönlendiriyoruz.
  • Temel insani duyguları olan, işin gereksinimlerini bilen kişiler olmalıdır. Başka bir kişinin zaaflarından faydalanmayan kişileri sizlere yönlendirmekteyiz.
  • Hasta bakıcı görevlinin bakım için yapılacaklara program dahilinde uyması gerekmektedir.
  • Hasta bakıcı kişinin zamanlama ayarlamasına ve ilaç verme, temizlik gibi gereksinimlere aksama olmadan uyması gerekir. Kişisel nedenlerin göreve yansımaması önemli bir konudur.

Referansı olan kişilerle iş birliği yaparak güvenli personel değerlendirmesine ekstra önem veriyoruz. Firmamıza başvuran kişiler ön elemeden geçerek işe alınmaktadır.

Kimler Hasta Bakıcısı Olabilir?

Hasta bakıcı olarak görev almak isteyen kişilerin konuyla ilgili eğitim veren meslek liselerinden, üniversitelerden mezun olması gerekmektedir.

  • Hasta Bakıcılığı ve Yaşlı Hizmetleri ön lisans programı
  • Meslek Liseleri, AML, ATL hasta ve yaşlı hizmetleri bölümlerinden mezuniyet şartı aranmaktadır.

Yaşlı bakıcısı konusunda yetkilendirilmiş meslek edindirme kurslarından sertifikası olan kişiler değerlendirilmektedir. Eğitim alan kişilerin ayrıca referans göstermeleri başvurularda dikkat ettiğimiz kriterler arasındadır.

Hasta Bakıcı Fiyatları Nelerdir?

Hasta bakıcı fiyatları, müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır. Bakım süresi ve niteliği yanında kurumsal fiyat değişikliklerine göre güncellemelerimiz bulunmaktadır. Aylık, senelik, günlük veya haftalık olarak belirlenen sürelerde bakıcı niteliği de önem kazanacaktır.

Yabancı uyruklu hasta bakıcı talepleriniz için fiyatlandırma hakkında bilgi almak üzere firmamızı arayabilirsiniz. Başvurularınız ardından evde yaşlı bakımı konusunda geniş yelpazede hizmet veriyoruz.

Yorum Yaz