Kalite İnsan Kaynakları

Hasta Bakıcısı

Hasta Bakıcısı Arıyorum

Kalite İnsan Kaynakları
Hasta Bakıcısı Arıyorum

HASTA BAKICISI

Hasta bakıcısı hastanın yaşadığı sağlık sorunlarının ve zorlukların üstesinden gelebilmesi için destek olan, hastanın potansiyeli doğrultusunda gelişebileceği en sağlıklı hale gelmesini sağlamakla görevli olan kişidir. Bu gelişim sadece fiziksel anlamda değil psikolojik ve sosyal anlamda da destek sistemlerini içerir. İstanbul ve çevresinde hasta bakıcı arıyorsanız iş ilanlarımıza göz atabilir, size en uygun hasta bakıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasta, esenliği yerinde olmayan, sağlığı bozuk olan, organlarından herhangi birinin işleyişinde bir bozukluk duyumsayan kimsedir. Hasta bakıcısı ise hastanın yaşadığı zorlukların üstesinden gelebilmesi için destek olan, hastanın potansiyeli doğrultusunda gelişebileceği en sağlıklı hale gelmesini sağlamakla görevli olan kişidir. Bu gelişim sadece fiziksel anlamda değil psikolojik ve sosyal anlamda da destek sistemlerini içerir.

Hasta bakıcısı, empati yeteneği yüksek düzeyde olması gereken kişilerin başında gelmektedir. Çünkü insanoğlu olarak her birimiz potansiyel hasta adayları olduğumuzun bilince olarak hastaya yaklaşmalı ve içinde bulunduğu psikolojik durumu da ele alarak destek sistemlerini geliştirmelidir. Bundan dolayı hasta bakıcısı tecrübeli olmanın yanı sıra hasta psikolojisi ve hasta destek sistemleri hakkında da gerekli bilgilerle donanımlı olmalıdır.

Siz de hasta olan veya bakıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınlarınız için hasta bakıcısı hizmeti veren güvenilir ve tecrübeli doktor, hemşire veya hasta bakıcı arayışında iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, hasta veya yatalak aile bireyiniz, anneniz veya babanız için güvenilir ve profesyonel hasta bakıcı nasıl bulurum diyorsanız Kalite İnsan Kaynakları olarak size en uygun hasta bakıcısını en kısa sürede bulalım!

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında, Türkiye’nin 81 ilinde, ABD, Almanya, İngiltere ve Dubai olmak üzere bir çok ülkeye hizmet vermekteyiz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız eleman 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içerisinde sınırsız işçi bulmaya aracılık edilir. 
  • 20.000'e yakın kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir. 
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir. Pasaport ve oturma izni fotokopileri, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Türk uyruklu personeller ise; kimlik fotokopisi, adli sicil belgesi, vukuatlı nüfus örnekleri, ikametgâhları, aşı kartı bilgileri ile size teslim edilir. 
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretli ve özel servis yapılır. (Ücret bölge bazlı değişmektedir.)
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR'a bağlı 825 belge numarası ile kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz. 
  • TÜRKAK tarafından AB-0022-P Akreditasyon numarası ile akredite edilmiş ve Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu MYK tarafından da YB-0005 kodu ile yetkilendirilmiş, Meslek Yeterlilik Belgesine sahip bir kuruluştur.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.

SİZE EN UYGUN HASTA BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman hasta bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane hasta bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde sınırsız işçi bulmaya aracılık edeceğini taahhüt eder. 

ÇALIŞMA MODELİMİZ

İstediğiniz kriterlere uygun elemanların detaylı bilgilerini içeren resimli CV lerini bir çalışma yaparak WhatsApp numaranıza veya E-mail adresinize yolluyoruz, ardından değerlendirmenizi rica ediyoruz. Seçtiğiniz adaylar ile görüşme organize ediyoruz. Bu görüşmenin ardından diyelim ki bir eleman seçtiniz ve işe almaya karar verdiniz, öncelikle bir sözleşme yapıyoruz. Yapacağımız sözleşmenin içeriği şudur; elemanı aldınız çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız ayrılmasını istediniz veya eleman işi bıraktı, bu takdirde size 3 ay içerisinde sınırsız yeni eleman sağlamakla şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. "Niye size de 1 maaş ödüyorum?" diye soracak olursanız;  firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması İŞKUR tarafından yasaklanmıştır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 532 624 08 35) 

Hasta Bakıcı, Hasta Bakıcı Arıyorum, Halkalı Hasta Bakıcı, İş ilanı

Hasta Bakıcı, Hasta Bakıcı Arıyorum, Suadiye Hasta Bakıcı, İş ilanı

Hasta Bakıcı, Hasta Bakıcı Arıyorum, Beylikdüzü Hasta Bakıcı, İş ilanı